Promocja

Zestaw promocyjny płynów Thetford

Cena: 69,90 zł Płyn Aqua Kem Rinse 1,5 l + Płyn Aqua Kem Green 1,5 l

Sprzedaż

Informacje ogólne

Campery.pl to autoryzowany dealer marek Globe-TravellerHymer, Adria, Carado i Sun-Living.

Ważnym elementem sprzedaży zarówno camperów nowych i używanych, jaki i przyczep, jest gwarancja. Kupując w autoryzowanym serwisie, mają Państwo pewność, że samochody i przyczepy objęte są 24-miesięczna gwarancją. Z kolei zabudowa marek niemieckich jest objęta 6-letnią gwarancją na przeciekanie zabudowy.

Atutem transakcji zawieranych w Polsce jest zapewne fakt posiadania autoryzowanego partnera na miejscu, a dzięki temu łatwiejsze wykonywanie wszelkich napraw zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych.

Dostęp do oryginalnych części, których dostawy są każdego tygodnia wydatnie przyspiesza wszelki prace serwisowe. Specjaliści zatrudnieni w Campery.pl przeszli szereg szkoleń na linii produkcyjnej w Niemczech, także przy różnego rodzaju naprawach serwisowych.

Często nabywcy mają dylemat gdzie kupić: w Polsce czy za granicą. Na uwagę zasługuje fakt, że każda transakcja dokonana poza granicami zawierana jest w cenach netto, następnie po sprowadzeniu pojazdu do Polski nabywca zobowiązany jest do uiszczenia polskich należności podatkowych.

W przypadku samochodów kempingowych jest to akcyza wynosząca 3,1% dla silników do 2,0 pojemności i 18,6% dla wszystkich silników (benzynowych i diesel) powyżej 2,0 litrów pojemności. Ponadto podatek VAT w wysokości 23% także do każdego samochodu.

O ile sprowadzenie samochodu, choć wymaga zorientowania w temacie, jest jeszcze możliwe, o tyle trudno sobie wyobrazić by wszelkie naprawy gwarancyjne czy obowiązkowe przeglądy wykonywać w aucie poza granicami w miejscu gdzie dokonało się transakcji. Dlatego też tak ważne jest by dla własnej wygody użytkownika wybierać polskich dystrybutorów, którzy służą pomocą nie tylko w momencie kupna, ale przede wszystkim w trakcie codziennej eksploatacji (serwisowania gwarancyjnego i pogwarancyjnego) samochodu.

Kupno samochodu czy przyczepy jest dużo bardziej przyjazne, gdy skorzystamy z różnych form finansowania. W zależności od indywidualnych preferencji może być to kredyt lub leasing.

 

 

Zapraszamy na strony producentów:

  • Polski kamper. Doskonała jakość i bogate wyposażenie za rozsądne pieniądze.

     

  • Największy producent na świecie, pojazdy najlepszej jakości z każdego segmentu.

Newsletter

Sprawdź dostępność > Zarezerwuj

Sonda

Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?